PARTNER PORTALU
Blat w łazience: 16 zdjęć z polskich domów

Blat w łazience: 16 zdjęć z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
21 maj 2018 08:30

Łazienkowy blat to ważny element aranżacji pomieszczenia. Zobaczcie pomysły proponowane przez polskich projektantów wnętrz!

Blat łazienkowy jest nie tylko elementem użytkowym, który wpływa na ergonomię korzystania ze strefy umywalki. To również aranżacyjna kropka nad "i" nadająca pomieszczeniu pożądany charakter.

Na przykład, gruby drewniany blat w białej łazience doda jej skandynawskiego wyrazu, podczas gdy blat z laminatu imitującego beton wprowadzi do wnętrza odrobinę stylistyki loft. W klasycznej łazience świetnie sprawdzi się blat wykonany z kamienia, a w minimalistycznym wnętrzu - blat z konglomeratu, ze schowanymi umywalkami (niczym kuchenne zlewozmywaki). 

Blat w łazience możemy wyeksponować za pomocą jego grubości i koloru, bądź też postawić na mniej rzucającą się w oczy wersję harmonizującą kolorystycznie i materiałem z resztą zabudowy meblowej. Wykonany może być z najróżniejszych materiałów: od kamienia i drewna, przez laminaty, po konglomeraty, szkło, a nawet płytki ceramiczne (te ostatnie dają zwłaszcza dużo możliwości aranżacyjnych, jeżeli sięgniemy po wielkoformatowe slaby).

Zobacz także >> Strefa umywalki: kolorowa ceramika sanitarna

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także