PARTNER PORTALU
Czarno-biała łazienka: 12 zdjęć z polskich domów

Czarno-biała łazienka: 12 zdjęć z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
14 sie 2019 09:48

Duet czerni i bieli to najbardziej elegancka i ponadczasowa kompozycja. Zobaczcie jak pięknie prezentuje się w polskich łazienkach!

Obecnie panuje trend na wprowadzanie do wnętrz intensywniejszych kolorów - popularne są błękity, odcienie zieleni i oczywiście koralowy róż. Niemniej jednak, pewne barwy lub zestawienia barw pozostają zawsze na czasie, opierając się wszelkim modom. Takim duetem z pewnością jest czerń i biel. 

Czarno-biała łazienka to sposób na ponadczasowe wnętrze, które nigdy nie wyjdzie z mody. Co więcej, duet uniwersalnych barw będzie służył za świetny "podkład" pod wprowadzenie do pomieszczenia innych kolorów, jeżeli tylko będziemy mieć na nie ochotę. Czarno-biała łazienka będzie się również prezentować elegancko i szykownie, gdyż tak właśnie odbierany jest przez nas zestaw black&white. 

Urządzając czarno-białą łazienkę możemy zdecydować się na różne proporcje kolorów, z przewagą bieli bądź czerni. Ta druga opcja to wersja dla odważnych, lubiących się wyróżnić. Ciemna łazienka z białymi akcentami będzie nie tylko elegancka, ale i nieco awangardowa. Przewaga bieli to bezpieczniejsza wersja, niemniej jednak równie ładna. Charakteru białej łazience możemy dodać poprzez gustowne, czarne detale. 

Zobacz także >> Okiem architekta: projektowanie ciemnej łazienki

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także