PARTNER PORTALU
Czarno-biała łazienka: inspiracje z polskich domów

Czarno-biała łazienka: inspiracje z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
04 paź 2018 10:06

Czerń i biel to ponadczasowy i klasyczny duet, który zawsze dobrze wygląda. Zobaczcie jak prezentuje się w łazienkach!

Pomimo wyraźnej popularności żywych kolorów we wnętrzach, jaką możemy zaobserwować w ostatnich kilku sezonach, pewne połączenia nigdy nie wychodzą z mody. Jednym z nich jest duet czerni i bieli. Kompozycja black&white to synonim elegancji, który opiera się przemijającym trendom, będąc zawsze na czasie. 

Urządzając czarno-białą łazienkę mamy gwarancję, że taka aranżacja nie będzie wyglądać przestarzale za kilka lat. Jednocześnie tworzymy także uniwersalna tło, które będzie świetną bazą do urozmaicania wystroju wnętrza i ożywienia go dodatkami w innych kolorach. 

Czarno-biała łazienka to także idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą, aby ich wnętrze prezentowało się elegancko, z klasą. Żaden inny duet kolorystyczny niż dwie najbardziej klasyczne i kontrastujące ze sobą barwy nie prezentuje się równie szykownie!

Proporcje czerni i bieli w łazience mogą być różne i zależeć będą zarówno od naszych preferencji, jak i metrażu wnętrza. Jeżeli dysponujemy dużą łazienką i nie brak nam odwagi, możemy się zdecydować na aranżację łazienki zdominowaną przez czerń i ożywioną białymi akcentami. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także