Czysty dom pachnący konwaliami: wybierz balsam do... wnętrz

Czysty dom pachnący konwaliami: wybierz balsam do... wnętrz

Autor: Anna Sołomiewicz
27 maj 2017 16:30

Niech wiosną Twój dom wypełni zapach ! Piękny aromat konwalii pozostanie we wnętrzach na długo, przywodząc na myśl poranną świeżość ogrodu. Czyste wnętrza i piękna woń kwiatów to najlepszy zwiastun, że właśnie nadeszła wiosna.

Kosmetyki dla domu Mill clean, dzięki wysokiej jakości składnikom, w niezwykle delikatny sposób dbają o myte powierzchnie, nie niszcząc ich struktury. Zawierają autorskie, unikalne, bardzo wydajne i innowacyjne formuły, które gwarantują wysoką skuteczność działania oraz niezwykłą przyjemność stosowania.

Uniwersalny balsam do mycia i pielęgnacji domu Majowy poranek Mill clean to wysoko skoncentrowany kosmetyk o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki wyjątkowej formule może być bezpiecznie stosowany na różnych powierzchniach, bez ryzyka naruszenia ich struktury. Sprawdzi się zarówno do mycia i pielęgnacji drewna, paneli podłogowych, podłóg lakierowanych, mebli jak i powierzchni ceramicznych, pcv oraz gresu i terakoty.

Balsam doskonale rozpuszcza się nawet w zimnej wodzie, a pielęgnująca formuła myjąca zawiera składnik zmiękczający wodę, który zwiększa skuteczność mycia. Wysokiej jakości skład balsamu zapewnia odpowiednią pianotwórczość i dobrą zwilżalność powierzchni, co dodatkowo sprzyja usuwaniu nagromadzonego brudu, bez pozostawiania smug i zacieków. Myte powierzchnie zachowują właściwości antypoślizgowe.

Zamknięty w balsamie aromat majowych konwalii, uwalnia się już podczas porządków, czyniąc je przyjemniejszymi. Piękny zapach pozostaje we wnętrzu na długo i pozwala cieszyć się czystym, pachnącym domem.

Komentarze

Zaloguj się