PARTNER PORTALU
Domowe porządki: wybierz ekologiczne środki

Domowe porządki: wybierz ekologiczne środki

Autor: Redakcja Łazienka.pl
24 cze 2019 15:09

Ekologiczne sposoby sprzątania są coraz bardziej popularne, związane jest to przede wszystkim z alergiami, które powodują detergenty, zawarte w preparatach do sprzątania.

Nasz dom - to nasza oaza. Miejsce, w którym chcemy czuć się komfortowo i bezpiecznie, znaleźć azyl w natłoku codziennych obowiązków. Dlatego dbamy, aby było w nim czysto i przytulnie. Staramy się dbać o nasze zdrowie, dlatego zamieniamy chemiczne środki gospodarstwa domowego na ekologiczne.

Zielko to nowa polska marka środków czystości, produkowana przez firmę Sylveco. Dedykowana jest dla każdego gospodarstwa domowego, gdzie ceniona jest skuteczność sprzątania, nie uderzająca w nasze zdrowie i środowisko.

Wszystkie produkty mają kilka istotnych właściwości, które wydają się być podstawą dla nowoczesnych, bezpiecznych środków czystości.

Naturalne - odpowiednie proporcje zwyczajnych-niezwyczajnych składników bezpiecznie pomogą nam w codziennej walce o czystość. Wystarczą: kwas cytrynowy i soda oczyszczona.

Biodegradowalne - wszystkie składniki produktów Zielko ulegają biodegradacji, zachęcamy jednocześnie do segregowania opakowań. Przez tak prozaiczne wydawałoby się rzeczy kreujemy jaki będzie nasz świat dziś i w przyszłości.

Skuteczne - wystarczy zaaplikować produkt na wybraną powierzchnię, chwilę odczekać i przetrzeć, a efekt zdecydowanie zaskoczy. Będzie lśniło!

Pachnące - nasz dom to przede wszystkim miejsce relaksu i odpoczynku. Po zakończonych porządkach z przyjemnością poczujemy wspaniałe zapachy w naszym domu przez dłuższy czas.

Na początek marka proponuje sześć wszechstronnych produktów, przeznaczonych do sprzątania kuchni, łazienki oraz pozostałych pomieszczeń:

Płyn uniwersalny o zapachu owoców leśnych 500 ml
Płyn do łazienki o zapachu melona 500 ml
Płyn do kuchni o zapachu mango i brzoskwini 500 ml
Żel do WC o zapachu jaśminowo-pomarańczowym 500 ml
Płyn do szyb i luster o zapachu egzotycznym 500 ml
Pasta czyszcząca o zapachu caramboli i kaki 500 g

Zastosowanie środków czystości jest wielostronne. Wyczyści i odświeży nie tylko standardowe powierzchnie, jak płytki, terakota, powierzchnie laminowane i plastikowe, sprzęt AGD, szkło lustra, armaturę łazienkową - lista jest długa - ale również usunie plamy czy, wypoleruje przypalone naczynia.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także