PARTNER PORTALU
Domowe porządki - zrób je w stylu eko

Domowe porządki - zrób je w stylu eko

Autor: Redakcja Łazienka.pl
21 paź 2019 15:28

Jesień to czas gruntownych porządków. Warto zabierając się za nie zadbać nie tylko o skuteczność stosowanych środków, ale również to, aby były ekologiczne.

Jesień to czas na porządki w nie tylko naszych szafach czy kosmetyczkach, ale również domach. I chociaż nie jest to ulubione zajęcie większości z nas to można sprawić, aby było zdecydowanie szybsze i prostsze. A do tego bezpieczne dla najmniejszych domowników. Jak? Z pomocą środków czyszczących od OnlyEco.

Czysty i pachnący dom nie musi kojarzyć się z wielogodzinnym, żmudnym sprzątaniem. W codzienne porządki warto włączyć wszystkich mieszkańców i postawić na skuteczne, ale bezpieczne preparaty. Dzięki temu każde brudne miejsce stanie się idealne w kilka chwil. Należy pamiętać, że czyszczone powierzchnie są użytkowane również przez dzieci i zwierzęta, dlatego środki czyszczące muszą być nie tylko efektywne, ale również bezpieczne. Doskonałą alternatywą dla agresywnych żeli i płynów jest linia marki OnlyEco.

Kto ma malucha w domu albo zwierzaka ten wie, jak często podłoga staje się placem zabaw, na którym rozsypujemy klocki, układamy puzzle albo stawiamy miskę naszego kota albo psa. Na niej również lądują słodkie lizaki i chrupki, które natychmiast trafiają do buzi dziecka. Dlatego płyn do mycia podłóg OnlyEco został stworzony tak, aby czyszczone powierzchnie były nie tylko higieniczne, ale i niezagrażające zdrowiu.

Podobnie jak naczynia umyte w naturalnym płynie OnlyEco. Wszystkie kubeczki, talerzyki i butelki będą lśniące i bezpieczne nawet dla najmłodszych. To także idealny środek do czyszczenia misek pupili, który starczy na wyjątkowo długo ponieważ 1 butelka o pojemności 500 ml starcza aż na 1000 myć!

A jeśli chcesz aby Twoje szyby i lustra lśniły jak królewskie kryształy sięgnij po płyn OnlyEco. Teraz już ani deszcz, ani brudne dziecięce łapki i smugi nie mają szans!

Wszystkie produkty czyszczące OnlyEco posiadają certyfikat ECOCERT. Ich wyjątkowe właściwości czyszczące to zasługa myjącej surfaktyny z rzepaku i naturalnych substancji takich jak gliceryna oraz wyciągi ze skórki pomarańczy i cytryny. Aż chce się sprzątać!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także