PARTNER PORTALU
Ekspert radzi: sposób na idealny słupek łazienkowy

Ekspert radzi: sposób na idealny słupek łazienkowy

Autor: Redakcja Łazienka.pl
31 maj 2019 14:39

Dobrze dobrane meble łazienkowe są gwarantem funkcjonalnej łazienki. Zapytaliśmy eksperta Oristo, Aleksandrę Ornowską o to, jaki powinien być idealny słupek łazienkowy.

Słupki, czyli wysokie boczne szafki łazienkowe, to idealne dopełnienie wygodnej łazienki. Przestrzeń do przechowywania drobiazgów jest w nich dobrze zorganizowana i dostępna. Szafki powinny mieć regulację wysokości pólek, tak aby można było dopasować przestrzeń do wysokości przechowywanych butelek czy pojemników.

Warto zwrócić uwagę, czy słupek posiada szuflady – to dodatkowe ułatwienie organizacji i możliwość pochowania przedmiotów. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest stosowanie szuflad typu push-to-open, co pozwala wyeliminować uchwyty i zapewnia elegancki wygląd. Jeżeli wykorzystujemy słupek do przechowywania bielizny czy ubrań, dobrym wyborem będzie wysuwany kosz instalowany wewnątrz jako opcja wyposażenia.

Elementem, na który zwracamy dużą uwagę jest również estetyka wnętrza. Bardzo efektownie wyglądają słupki z lakierowanymi powierzchniami wewnętrznymi w kolorze grafitowym. Idealnie harmonizują z półkami szklanymi z ciemnego, przydymianego szkła. Stosowanie półek szklanych jest również korzystne funkcjonalnie – są trwałe, a ich powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także