×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Funkcjonalna łazienka: 5 rozwiązań, które warto mieć!

Funkcjonalna łazienka: 5 rozwiązań, które warto mieć!

Autor: Anna Sołomiewicz
13 sie 2019 13:48

To, jak funkcjonalna jest nasza łazienka zależy przede wszystkim od jej wyposażenia. Pokazujemy 5 świetnych rozwiązań, które znacznie podniosą komfort użytkowania tego pomieszczenia.

Nawet niewielka łazienka może być funkcjonalna. Sekret tkwi w produktach, w jakie ją wyposażymy. Warto wybierać rozwiązania oferujące więcej niż jedną funkcję oraz takie, które pozwolą zorganizować wnętrze i uporządkować przechowywane w nim przedmioty.

Zamiast szafki i oddzielnego lustra oraz kinkietów, możemy na przykład zdecydować się na szafkę lustrzaną zintegrowaną z oświetleniem. Kupując wannę w zabudowie postawmy na taką, która oferuje ukryty schowek na podręczne kosmetyki czy detergenty. Z kolei wybierając szafkę pod umywalkę rozejrzyjmy się za modelem z głębokimi szufladami z organizerami lub taki, który oferuje półki również na drzwiczkach (przechowywane przedmioty będą łatwiej dostępne). 

W naszej galerii pokazujemy pięć rozwiązań do łazienek, które naszym zdaniem znacznie usprawnią korzystanie z tego wnętrza, zwiększając jego ergonomię.

Zobacz także >> Strefa bez tłoku, czyli sprytne rozwiązania do rodzinnej łazienki

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także