Gładka skóra na lato: zadbaj o nią z nowymi depilatorami

Gładka skóra na lato: zadbaj o nią z nowymi depilatorami

Autor: Redakcja Łazienka.pl
01 sie 2018 11:55

Zwłaszcza latem chcemy się cieszyć gładką skórą bez zbędnych włosków. Depilacja często jednak bywa kłopotliwa i bolesna. Ułatwić tę nieprzyjemną czynność pomogą nowoczesne depilatory.

Znalezienie chwili, aby zadbać o siebie jest ciągłą batalią – mamy tak dużo do zrobienia,
a tak mało czasu! Właśnie dlatego, współczesne „super woman” tak bardzo uwielbiają smart sposoby na pielęgnację. Z pewnością nie raz używałaś szminki jako różu na policzki, czy jogurtu naturalnego jako maseczki nawilżającej, a tusz do rzęs musiał zastąpić Ci szczoteczkę do brwi. Teraz smart rozwiązania znajdziesz także w akcesoriach do pielęgnacji ciała od Braun.

Trzy linie depilatorów wyposażone zostały w nową technologię SensoSmart™, która pomaga dobrać optymalny nacisk podczas depilacji, dając znak sygnałem świetlnym, dzięki czemu nie przyciśniesz urządzenia zbyt mocno i usuniesz jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem.

Przy pomocy wielofunkcyjnych zestawów do pielęgnacji Braun Silk-épil 9 Wet&Dry SensoSmart™ można wykonać szereg różnych zabiegów przy pomocy tylko jednego urządzenia! Depilator delikatnie usuwa włoski nawet wielkości ziarenka piasku, 4 razy krótsze niż te, z którymi radzi sobie wosk. Szersza, niż standardowa głowica zapewnia szybszą depilację, a technologia SensoSmart™ pomaga dobrać odpowiedni nacisk podczas depilacji. Dwie szczotki do ciała – do głębokiego i delikatnego peelingu pomagają złuszczyć naskórek
i zapobiec wrastającym włoskom. Nakładka witalizująca głęboko masuje skórę i stymuluje krążenie krwi. Urządzenie jest w pełni wodoodporne, dlatego nadaje się do używania pod prysznicem. 

Depilatory Braun Silk-épil 7 Wet&Dry z technologią SensoSmart™ to najdelikatniejsze depilatory marki, które teraz sprawdzą, czy siła nacisku depilatora na skórę jest prawidłowa. Depilatory posiadają wiele nasadek, które pozwalają na dostosowanie zabiegu do własnych potrzeb. Są bezprzewodowe i mogą być używane w wannie lub pod prysznicem. Udowodniono, że ciepła woda uwalniania endorfiny, naturalny środek przeciwbólowy w ciele człowieka, wywołując uczucie przyjemności i znacznie zmniejszając dyskomfort podczas depilacji. 

Z kolei depilatory z linii Braun Silk-épil 5 Wet&Dry z SensoSmart™ to idealny starter kit dla dziewczyn szukających sposobu pierwszej depilacji. Dzięki nowej technologii mniej doświadczone użytkowniczki będą wiedziały, czy nacisk depilatora na skórę jest prawidłowy. W modelach z tej linii znajdziemy nasadki, które ułatwiają zabieg: końcówkę dla początkujących, końcówkę masującą, do kontaktu ze skórą czy nawet golącą. Depilatory działają zarówno na sucho i w wodzie. Dzięki rączce antypoślizgowej kontrola zabiegu jest prosta, nawet po zmoczeniu. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także