×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Gotowy pomysł na niewielką łazienkę

Gotowy pomysł na niewielką łazienkę

Autor: Anna Sołomiewicz
05 paź 2016 13:33

Urządzając niewielką łazienkę możemy wpaść w pułapkę rezygnacji z wielu elementów wyposażenia. Tymczasem wcale nie musimy tego robić!

Właścicielom mieszkań z małą łazienką wydaje się często, że muszą dokonać wyboru pomiędzy wanną a kabiną prysznicową. Nic bardziej mylnego – dobry projekt i przemyślany dobór elementów wyposażenia pozwalają nawet na niewielkiej przestrzeni zmieścić wannę, brodzik i umywalkę. 

Wanna Meisterstück Centro Duo z dwustronną obudową dostępna jest w ofercie Kaldewei jako wersja prawa i lewa. Ścięcie i zaokrąglenie narożnika z jednej strony pozwala na dużą oszczędność miejsca w łazience. Zastosowanie podblatowego modelu umywalki Centro umożliwia stworzenie wygodnej przestrzeni z dużym, komfortowym blatem, który efektownie podkreśla charakterystyczne elementy stylistyczne produktu. Wolna przestrzeń pod umywalką sprawia, że łazienka wydaje się większa.

Ten efekt wzmacnia dodatkowo zastosowanie emaliowanej powierzchni prysznicowej Superplan, która dzięki bezprogowej zabudowie harmonijnie wtapia się w płaszczyznę podłogi łazienki. Dodatkowa zaleta: model Superplan występuje w wielu rozmiarach, dlatego bez problemu dopasujemy go do każdej przestrzeni łazienkowej.

Miękkie, płynne kontury oraz naturalna kolorystyka są nie tylko bardzo efektowne, ale pomagają stworzyć ciepłą atmosferę w łazience. Uczucie komfortu zwiększa również zastosowanie elementów wyposażenia z wysokiej jakości stali emaliowanej Kaldewei.

Produkty użyte w aranżacji: wanna Meisterstück Centro Duo, umywalka Centro oraz emaliowana powierzchnia prysznicowa Superplan.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także