PARTNER PORTALU
Higiena w łazience: wybierz antybakteryjną glazurę

Higiena w łazience: wybierz antybakteryjną glazurę

Autor: Redakcja Łazienka.pl
20 gru 2017 13:17

Wraz z rosnącą dbałością o higienę w łazienkach, oczekujemy coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań gwarantujących czystość. Poznajcie szkliwo ceramiczne, które nam w tym pomoże.

Firma oferuje antybakteryjną glazurę. Rozwiązanie to nie powłoka powierzchniowa, tylko antybakteryjna glazura ceramiczna, która zapewnia skuteczność na czas nieokreślony.

Mieszanka cynowo - cynkowa zostaje zintegrowana ze szkliwem ceramicznym podczas procesu wypalania. Zapieczona w ceramikę i sięgająca od wewnątrz po obrzeża toalety lub pisuaru, glazura HygieneGlaze jest skuteczna w przypadku powierzchni szczególnie podatnych na gromadzenie się bakterii i zarazków, takich jak toalety i pisuary.

W porównaniu z tradycyjnymi powierzchniowymi szkliwami ceramicznymi, glazura HygieneGlaze niszczy 99,9 procent bakterii w ciągu 24 godzin. Skuteczność właściwości antybakteryjnych HygieneGlaze została naukowo udowodniona przez higieniczne i mikrobiologiczne badania przeprowadzone przez Instytut Higieny i Zdrowia Publicznego przy Uniwersytecie w Bonn.

Toalety i pisuary są zatem nie tylko czyste bez większego wysiłku, ale zapewniają również higienę długoterminową - bez użycia szkodliwych dla środowiska agresywnych środków czyszczących i dezynfekujących, lub bez nadmiernego zużycia cennej wody pitnej.

Rozwiązanie to polecane jest zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i prywatnych domach. HygieneGlaze jest dostępne do misek toaletowych i pisuarów z serii Starck, ME by Starck i P3 Comforts, Happy D2, DuraStyle, D-Code, Darling New I Architec .
Dzięki HygieneGlaze firma Duravit wprowadziła do łazienki nowy standard higieny.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także