Hydromasaż w towarzystwie? Sprawdź wanny dwuosobowe

Hydromasaż w towarzystwie? Sprawdź wanny dwuosobowe

Autor: Anna Usakiewicz
28 marz 2014 07:50

Okrągłe, owalne, trapezowe. Takie kształty mają wanny dwuosobowe. Zapewniają wygodne wnętrze, masaż i oczywiście doskonałe towarzystwo.

Pierwszą wannę z hydromasażem stworzył Roy Jacuzzi w 1968 r. Dzisiaj - kilka dekad później - korzystanie z przyjemności kąpieli i masażu wodnego to nie tylko atrakcja dla ciała, ale także dla zmysłów. Łączy zagadnienia terapii (masaż wodny i powietrzny) oraz dobrego samopoczucia, zapewnia bowiem relaks, odprężenie, pozwala przyjemnie spędzić czas. Może to być zarówno chwila dla siebie, z dala od zgiełku dnia codziennego, sposób na wyciszenie i „naładowanie akumulatorów”. Ale czas w kąpieli z masażem możemy również spędzić we dwoje. Specjalne modele dwuosobowe zapewniają komfortowe warunki do relaksu i hydromasażu w towarzystwie.

Kształty wanny

Zarówno wymiary, kształty wanny jak i dodatkowe akcesoria umożliwiają wygodną kąpiel dla dwóch osób. Wśród dwuosobowych modeli znajdziemy zarówno wanny okrągłe, owalne, prostokątne, ale także trapezowe. Rozszerzona część przednia wanny w praktyczny sposób umożliwia obu osobom kąpiącym się ułożenie się w wannie obok siebie. Dzięki dodatkowym zagłówkom (np. żelowe) można wygodnie się oprzeć i korzystać z kąpieli nawet kilka godzin.

Aranżacja łazienki

Domowy salon SPA, w którym miejsce główne zajmuje oczywiście wanna, potrzebuje także właściwej oprawy. Nie bez znaczenie pozostaje styl łazienki. A więc aby poczuć się po królewsku, można zaaranżować łazienkę w stylu luksusowego salonu kąpielowego, albo prosto i naturalnie, w stylu nadmorskiego kurortu.
Aby przyjemność kąpieli we dwoje była pełna warto zapalić świece, kadzidełka. Sięgnąć po specjalne sole. Niebagatelną rolę odgrywają takie - mogłoby się zdawać - drobiazgi jak puszyste, duże ręczniki praz miękkie płaszcze kąpielowe, którymi otulimy się po wyjściu z kąpieli dopełnią całość.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także