PARTNER PORTALU
Kabina prysznicowa na wymiar (ekspert radzi)

Kabina prysznicowa na wymiar (ekspert radzi)

Autor: Redakcja Łazienka.pl
18 paź 2017 14:51

Wybór kabin prysznicowych na rynku jest ogromny, jednak właściciele łazienek o nietypowym kształcie wciąż mogą mieć problem ze znalezieniem właściwego modelu. W takiej sytuacji rozwiązaniem są kabiny na wymiar.

Łukasz Rabura, Kierownik Działu Kabin Niestandardowych w firmie Radaway radzi:

"Urządzając łazienkę możemy napotkać nietypowe sytuacje aranżacyjne, np. skosy, belki czy słupy konstrukcyjne. Wbrew pozorom nie jest to kłopot, a raczej wyzwanie, z którym z łatwością można sobie poradzić, sięgając po odpowiednie rozwiązania.

Rozmawiając z klientami poznaliśmy setki trudności, z jakimi borykają się podczas projektowania. Na podstawie zebranego doświadczenia stworzyliśmy konfigurator kabin niestandardowych, dostępny na naszej stronie www. Dzięki temu narzędziu każdy klient może w dowolnym miejscu, samodzielnie dobrać i zamówić produkt na wymiar za pomocą kilku prostych kroków.

Korzystając z konfiguratora można samemu dopasować kabinę do swojej łazienki - określić kształt, model produktu, jego wymiary a także sposób montażu. Na podstawie określonych przez nas parametrów narzędzie generuje plik ze wszystkimi szczegółami, co znacznie ułatwia zamówienie produktu. Konfigurator wyszukuje również certyfikowanych instalatorów firmy, którzy dokonują dokładnego pomiaru kabiny.

Nietypowa łazienka to wyzwanie, jednak gdy je podejmiemy, pozwoli cieszyć się oryginalnym i dopasowanym do naszych potrzeb wnętrzem."

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także