PARTNER PORTALU
Kąpiel z widokiem na ogród – 12 sposobów na komfortową aranżację łazienki

Kąpiel z widokiem na ogród – 12 sposobów na komfortową aranżację łazienki

Autor: Judyta Kokoszkiewicz
12 maj 2014 08:10

Relaks w otoczeniu przyrody pozwoli zapomnieć o ciężkim dniu. Jedno spojrzenie na ogród wystarczy, by poczuć kontakt z naturą i odetchnąć w trakcie popołudniowego odpoczynku.

Wanna ustawiona pod oknem pozwala na kąpiel z pięknymi widokami – zarówno w dzień, jak i w nocy.

Przy oknie

Relaks z widokami na piękno przyrody to świetny sposób na odpoczynek od dni w ciągłym biegu. Niezależnie, czy do łazienki wybieramy wannę tradycyjną, wolno stojącą czy narożną, wcześniej warto pomyśleć o dobrym miejscu na jej zamontowanie. Duże możliwości aranżacyjne dają łazienki o większej powierzchni - w ich aranżacjach sprawdzają się wszystkie kształty i wielkości wanien. Jeśli natomiast wnętrze jest niewielkie, warto pomyśleć o tradycyjnej wannie, montowanej np. w narożniku. Wielkim atutem każdej łazienki jest okno – daje naturalne oświetlenie za dnia i zapewnia zazwyczaj interesujące widoki – na miasto, przydomowy ogród czy zaciszną uliczkę.

Z widokiem na ogród

Wanna umiejscowiona pod oknem to idealne rozwiązanie dla zwolenników romantycznych kąpieli – wieczorny widok na gwiazdy zapewni niezapomniany relaks. Jeśli okno jest skierowane na przydomowy ogród, wnosi do wnętrza magiczny świat natury. Kąpiel z widokami na piękno zieleni i kwiatów pozwoli na głębokie odprężenie. Montując wannę przy oknie, w łatwy sposób zaprosimy przyrodę do wnętrza łazienki. Wystarczy jedno spojrzenie na szumiące za oknem drzewa, by spokojnie odetchnąć po ciężkim dniu w pracy. Wanna z widokiem na ogród to sposób na udaną aranżację łazienki. Po otworzeniu okna – do wnętrza wkradną się odgłosy natury – śpiew ptaków, szelest liści i delikatny szum wiatru.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także