Komfortowe sprzątanie: nowy zestaw myjący

Komfortowe sprzątanie: nowy zestaw myjący

Autor: Redakcja Łazienka.pl
18 paź 2017 12:29

Czyszczenie podłóg to dla większości z nas pracochłonne zajęcie, zwłaszcza ze względu na przymus ciągłego moczenia rąk. Nie musimy jednak sprzątać w taki sposób.

Mycie podłóg nigdy nie było tak proste, szybkie i precyzyjne. Marka Vileda wprowadziła właśnie na rynek nową wersję swojego najpopularniejszego mopa płaskiego Ultramax. To pierwszy mop płaski z bezdotykowym systemem wyciskania. Mycie odbywa się bez użycia siły i konieczności moczenia rąk. 

Mycie ujdzie ci na sucho

Ulepszony system Ultramax doskonale sprawdzi się podczas codziennych porządków. Dzięki zaawansowaniu technologicznemu Ultramax jest idealnym pomocnikiem do wydajnego i komfortowego czyszczenia każdej powierzchni. Nowy kształt wyciskacza sprawia, że aplikacja mopa jest jeszcze łatwiejsza. Ulepszone sito zapewnia lepszą kontrolę podczas odsączania i uzyskanie pożądanej wilgotności wkładu bez konieczności brudzenia i moczenia rąk. Dzięki składanej stopie mopa, nakładkę można też w bez problemu wypłukać.

Czyszczenie na piątkę z plusem

Ulepszony wkład z mikrofibry 2 w 1 idealnie poradzi sobie z myciem wszystkich powierzchni, a w szczególności parkietu. Vileda połączyła dwa rodzaje włókien dla jeszcze lepszych efektów czyszczenia. Włókna w białym kolorze wyczyszczą i wypolerują nawet najdelikatniejsze powierzchnie, nie pozostawiając smug i zarysowań. Natomiast czerwone usuną uporczywy brud i drobiny bez konieczności stosowania detergentów. Po skończonym sprzątaniu nakładkę mopa można wyprać w pralce, a następnie w łatwy sposób umieścić na urządzeniu za pomocą czterech klipsów.

Cena: 89 zł

Źródło: Vileda

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także