PARTNER PORTALU
Łazienka na wysoki połysk: projekty z polskich domów

Łazienka na wysoki połysk: projekty z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
30 sty 2018 09:58

Połyskujące meble i płytki ceramiczne dodają lekkości wnętrzu i powiększają je optycznie. Zobaczcie, jak wyglądają w łazienkach Polaków.

Fronty meblowe polakierowane na wysoki połysk, szkło lacobel na ścianie czy też płytki ceramiczne z połyskującą powierzchnią to świetny pomysł na aranżację łazienki. Dlaczego wysoki połysk jest czymś co warto rozważyć, zwłaszcza gdy posiadamy niewielką łazienkę? 

Przede wszystkim, połyskujące powierzchnie odbijają światło i dodają lekkości wnętrzu, sprawiając, że staje się jaśniejsze i bardziej energetyzujące. Wraz ze światłem odbijają się w nich również okoliczne meble i fragmenty pomieszczenia - pod tym względem meble na wysoki połysk czy błyszcząca płytka działają niczym lustrzana tafla. Duże połacie błyszczących powierzchni potrafią nawet zduplikować pomieszczenie, tworząc optyczną iluzję, że jest ono znacznie większe. Oczywiście wysoki połysk kojarzy się także z elegancją. Błyszczące meble i ściany nadają łazience dystyngowany charakter.

W naszej galerii zebraliśmy 10 projektów łazienek, w których zastosowano meble na wysoki połysk, błyszczące płytki ceramiczne, a czasem, i jedno, i drugie. Jak Wam się podobają?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także