PARTNER PORTALU
Łazienka ocieplona drewnem: 12 projektów z polskich domów

Łazienka ocieplona drewnem: 12 projektów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
07 gru 2017 10:04

Obecność kolorów drewna we wnętrzu nadaje mu domowy i przytulny charakter. Zobaczcie przykłady łazienek wizualnie ocieplonych w ten własnie sposób.

Urządzając łazienkę chcemy oczywiście, żeby była modna, funkcjonalna, nowoczesna, ale często zależy nam również na tym, aby przestrzeń ta ciągle pozwalała nam poczuć się jak w domu. Chcemy zatem, aby było w niej ciepło i przytulnie.

Świetnym sposobem na wizualne ocieplenie przestrzeni jest wprowadzenie do łazienki elementów w kolorach drewna. Możemy zdecydować się na prawdziwy surowiec lub też skorzystać z praktycznych imitacji.

Współczesne płytki ceramiczne potrafią niezwykle wiernie odwzorować rysunek i fakturę drewna, co sprawia, że świetnie zastępują ten materiał - na ścianach, podłogach czy choćby zabudowie wanny. Naturalne drewno z kolei, jeżeli odpowiednio zaimpregnowane, również będzie cieszyć oko, a dodatkowo stworzy we wnętrzu przyjazny mikroklimat. Meble w całości drewniane możemy zastąpić również meblami w okleinie z drewnianego forniru lub też wybrać wysokiej jakości laminat. 

Jak zatem widać, sposobów na ocieplenie łazienki drewnem jest wiele. Zobaczcie, jak prezentują się efekty końcowe w polskich domach!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także