Łazienka w kolorach drewna: piękne projekty z polskich domów

Łazienka w kolorach drewna: piękne projekty z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
30 sie 2019 10:26

Kolory drewna to sprawdzony sposób na urządzenie przytulnej i eleganckiej łazienki. Zobaczcie jak zrobili to inni!

Przyjemne kolory ziemi i urokliwe słoje i sęki jako naturalna dekoracja łazienki - to uzyskamy sięgając po drewno bądź jego imitacje urządzając to wnętrze. Łazienka w kolorach drewna to sprawdzony sposób na uzyskanie przytulnego, domowego klimatu i przemienienie łazienki z pomieszczenia sanitarnego w oazę relaksu i wyciszenia. 

Lubimy otaczać się drewnem, gdyż kojarzy nam się z naturą, a także odwołuje się do tradycji (jako materiał budowlany i aranżacyjny towarzyszy nam w końcu od pokoleń). Dlatego też jego motywy sprawiają, że czujemy się tak komfortowo we wnętrzach, w których zostały zastosowane.

Łazienka nie musi być wyjątkiem, tym bardziej, że istnieją sposoby na zabezpieczenie naturalnego drewna przed wilgocią, a także materiały coraz doskonalej je imitujące (jak chociażby drewnopodobne płytki, które dzięki drukowi cyfrowemu coraz trudniej odróżnić od naturalnych desek). 

W naszej galerii zebraliśmy dla Was 12 zdjęć projektów z polskich domów i mieszkań, w których drewno króluje w aranżacji łazienek. Jak Wam się podobają te przytulne i eleganckie wnętrza?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także