PARTNER PORTALU
Łazienka w stylu glamour: 10 projektów

Łazienka w stylu glamour: 10 projektów

Autor: Anna Sołomiewicz
31 gru 2017 09:12

Łazienka w stylu glamour powinna być urządzona "na bogato", pełna przepychu i blichtru, ale też elegancka. Zobaczcie jak zrównoważyć te dwa aspekty udaje się polskim projektantom.

Styl glamour już pewnie zawsze pozostanie nieco kontrowersyjny. Jedni uwielbiają połyskujące, kryształowe żyrandole, wysadzane kryształkami uchwyty w meblach i wzorzyste tapety lub srebrzyste mozaiki na ścianach - do zwolenników stonowanych wnętrz taka aranżacja jednak nie przemawia zupełnie. My jednak jesteśmy jak najbardziej na tak! 

Umiejętnie urządzona łazienka w stylu glamour idealnie wpisze się w koncepcję tej przestrzeni domu jako oazy relaksu i ukojenia - poczujemy się w niej iście po królewsku! Istnieje wiele koncepcji kolorystycznych odnośnie łazienek w stylu glamour. Jedni stawiają na klasyczne zestawy czerni, bieli i szarości, inni - wręcz odwrotnie - zachęcają do mocnych kolorów. My stawiamy dziś na wariant pierwszy, ale nie mamy nic przeciwko ożywieniu wystroju dodatkami w mocniejszych barwach, np. przyszłorocznym ultra violet

Jak jednak urządzić łazienkę w stylu glamour? Z pewnością sprawdzą się w takim wnętrzu połyskujące mozaiki, płytki ceramiczne z efektem pikowania, meble na wysoki połysk i na stylizowanych nóżkach. Umywalki w formie nablatowych mis oraz armatura z kurkami zamiast dźwigni również będą mile widziane. Oświetlenie może być w formie kryształowego żyrandole lub np. tekstylnej wiszącej lampy czy kinkietów. Dobrze prezentować się będą również lustra oprawione w zdobne, np. srebrne lub pozłacane ramy. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także