Łazienka w stylu loft: pakiet inspiracji

Łazienka w stylu loft: pakiet inspiracji

Autor: Anna Sołomiewicz
11 paź 2019 08:41

Styl loft od kilku już lat jest jedną z najpopularniejszych tendencji aranżacyjnych. Zobaczcie inspiracje od producentów i projektantów, jak wprowadzić go do łazienki.

Styl loft czy też szeroko pojęta stylistyka industrialna wpisały się na dobre w aranżacyjne mody polskich domów, nie omijając również łazienek. Coraz więcej osób decyduje się na dodatnie swojej łazience aranżacyjnego "pazura" poprzez wprowadzenie do niej industrialnych, surowych elementów. 

Łazienkę w stylu loft można urządzić na różne sposoby. Loftowy klimat we wnętrzu z pewnością zbudują płytki imitujące beton bądź cegłę, ale już modne obecnie czarne detale w postaci baterii czy profili kabiny prysznicowej bądź oświetlenie w stylu edisonowskiej żarówki dodadzą pomieszczeniu industrialnego sznytu. Świetnie w łazience w stylu loft sprawdzą się również komody na metalowych nóżkach czy drewno (lub płytki imitujące drewno) z efektem postarzania. 

W naszej galerii zebraliśmy kilka inspirujących aranżacji łazienek w stylu loft. Wśród nich są zarówno realizacje z polskich domów, jak i pomysły na wystrój industrialnej łazienki, jakie proponują producenci wyposażenia łazienek. Znaleźliście coś dla siebie?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także