Łazienka z pralką – tak urządzisz małą, elegancką pralnię

Łazienka z pralką – tak urządzisz małą, elegancką pralnię

Autor: Anna Usakiewicz
05 lut 2015 08:20

W większości mieszkań miejsce pralki jest w łazience. Często zastanawiamy się jak ją ustawić i zabudować, aby wygodnie korzystać. Nie mniej ważny jest estetyczny wygląd wnętrza. Oto kilka pomysłów.

Pralka w łazience w cale nie musi być złem koniecznym. Jest wiele sposobów na to, jak ją ciekawie i efektownie zabudować. A jednocześnie uczynić tę strefę funkcjonalną na co dzień. 

Nawet  w małej łazience można urządzić mały i praktyczny kącik pełniący funkcję pralni. Pralkę można umieścić pod blatem umywalkowym i zamknąć meblowym frontem. Niewiele miejsca potrzeba obok pralki, aby pomieścić niezbędne detergenty. 

W większych łazienkach możemy pokusić się o wydzielenie osobnej strefy na pralnię. Niewielka zabudowa pomieści nie tylko sprzęty AGD (pralkę, suszarkę), ale także półki na czyste ręczniki, detergenty, deskę do prasowania. Jak to zrobić? Zobaczcie pomysły architektów i projektantów wnętrz. W galerii prezentujemy rozwiązania zarówno do małych jak i dużych łazienek. Z pralkami wolno stojącymi oraz  umieszczonymi w zabudowie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także