Majówkowa wyprawka: to spakuj do walizki

Majówkowa wyprawka: to spakuj do walizki

Autor: Anna Sołomiewicz
29 kwi 2017 12:22

Na co dzień korzystamy ze znajomej przestrzeni naszej łazienki, którą musimy opuścić na czas podróży. Zobaczcie, co warto spakować do walizki na majówkę.

Pakowanie to prawdziwa sztuka. Ograniczona pojemność walizki stawia nas przed trudnym wyborem: co zostawić, a co zabrać ze sobą? Które przedmioty są nam niezbędne w komfortowym funkcjonowaniu podczas urlopu, a bez których możemy się obejść?

Z pewnością możemy zrezygnować z pojemnych butli szamponów czy żeli pod prysznic na korzyść np. niewielkich buteleczek, do których możemy przelać nasz kosmetyk. Z kolei przedmioty o kompaktowych rozmiarach, takie, które zwiększają komfort kąpieli i pomagają dbać o higienę warto zabrać ze sobą nawet w kilkudniową podróż.

Akcesoria takie jak elektryczna maszynka czy szczoteczka do twarzy zazwyczaj sprzedawane są w zestawie z praktycznymi kosmetyczkami, które ułatwiają ich łatwe przechowywanie oraz transport; są to przedmioty niewielkich rozmiarów, więc nie zajmą wiele miejsca w walizce. Panowie, którzy używają tradycyjnej maszynki do golenia docenią praktyczne, silikonowe etui - idealne w podróży i pod prysznicem. Warto również spakować do torebki i mieć zawsze pod ręką nić dentystyczną lub praktyczny flosser do zębów na wypadek sytuacji, w której nie będziemy mieć możliwości umycia zębów. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także