PARTNER PORTALU
Mała łazienka: możesz mieć wannę i prysznic

Mała łazienka: możesz mieć wannę i prysznic

Autor: Anna Usakiewicz
02 kwi 2015 08:22

Parawany nawannowe zyskują coraz większą popularność wśród urządzających łazienkę. Proste, a jednocześnie praktyczne rozwiązanie pozwala korzystać z wanny również jak z kabiny prysznicowej.

Gdy w łazience nie ma miejsca na montaż zarówno wanny jak i kabiny parawan pozwala połączyć funkcję obu sprzętów i oszczędzić miejsce. A co najważniejsze - pogodzić potrzeby wszystkich członków rodziny.

Szklana tafla jest niemal niewidoczna, a świetnie spełnia funkcję ścianki, która chroni łazienkę przed zachlapaniem. Po co kupować wannę i kabinę, skoro znacznie tańsze rozwiązanie zapewni nam identyczny komfort? A zaoszczędzone miejsce możemy wykorzystać na dodatkowa szafkę, toaletkę, mebel do siedzenia, albo coś zupełnie niepraktycznego, za to przyjemnego dla oka (rośliny, dekoracyjne drobiazgi, stylowe gadżety) albo dla ciała (np. puszysty dywanik).

Jako inspiracja do urządzenia łazienki z parawanem nawannowym niech posłużą produkty realizowane w polskich domach. Tutaj inwestorzy z pomocą projektantów znaleźli rozwiązanie na to jak połączyć kąpiel w wannie i pod prysznicem, gdy w łazience nie ma miejsca na standardową kabinę. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także