PARTNER PORTALU
Modna łazienka dla rodziny – tak możesz ją urządzić

Modna łazienka dla rodziny – tak możesz ją urządzić

Autor: Anna Usakiewicz
02 cze 2015 09:24

Urządzając łazienkę dla rodziny pamiętajmy o wygodzie i potrzebach domowników, ale także ich dobrym samopoczuciu. Warto postawić na żywe kolory i przytulną aranżację.

Łazienka dla rodziny to prawdziwe pole do kompromisów. Łatwiej jest gdy pomieszczenie jest na tyle duże, że mieści i wannę i prysznic, dwie umywalki i szafki, w których jest miejsce na kosmetyki i przypory toaletowe wszystkich domowników.

Jeżeli łazienka dla rodziny nie jest duża wówczas trzeba sięgnąć po rozwiązania kompromisowe. Jeżeli ważymy decyzję "wanna czy prysznic", zdecydowanie postawmy na wannę - z myślą o kąpielach dzieci. A zwolennicy prysznica mogą, dzięki zastosowaniu parawanu nawannowego korzystać z wanny jak z kabiny prysznicowej.

Łazienka dla rodziny to pomieszczenie, w którym wszyscy domownicy zaczynają dzień. Warto więc zadbać o ich dobre samopoczucie i urządzić wnętrze przytulne, ale jednocześnie żywe i wesołe. Z pomocą przyjdą materiały o naturalnym wyglądzie, np. drewnopodobne płytki, które wizualnie ocieplą wnętrze. 

Ponadczasowe beże i brązy także pozwolą stworzyć przytulne wnętrze, które przypadnie do gustu całej rodzinie. Warto odważyć się i wprowadzić do aranżacji nieco koloru. Doskonale sprawdzą się zieleń, czerwone akcenty, a także słoneczne odzienie żółtego. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także