PARTNER PORTALU
Parawan nawannowy: idealny na mały metraż

Parawan nawannowy: idealny na mały metraż

Autor: Anna Sołomiewicz
15 lis 2017 21:30

Właściciele małych łazienek stają często przed wyborem: wanna czy prysznic? Świetnym rozwiązaniem tego dylematu są parawany nawannowe.

Ograniczona przestrzeń to bolączka właścicieli wielu łazienek w blokach. Mała łazienka wymusza na nich rezygnację z niektórych rozwiązań na rzecz tych najważniejszych i m.in. wybór pomiędzy wanną i prysznicem.

Kabina prysznicowa daje komfort możliwości wzięcia energicznego, szybkiego prysznica bez zmartwień o zachlapanie przy okazji całej łazienki. Wanna z kolei umożliwia relaks po zanurzeniu w ciepłej wodzie. Atrakcyjnym rozwiązaniem dającym możliwość cieszenia się obiema z tych rzeczy jest wanna z parawanem. 

Parawan nawannowy łączy niektóre z zalet kabiny prysznicowej oferując jednocześnie wszystkie zalety wanny. Co więcej, możemy wybierać z dosyć bogatej oferty parawanów, dobierając idealny model do naszych potrzeb. A parawany są różne: w postaci pojedynczej ścianki, składane w harmonijkę, w postaci drzwi przesuwnych, a nawet specjalnie wyprofilowane, dopasowane do wanny o kształcie pomyślanym tak, aby strefa brania prysznica była szersza i oferowała więcej miejsca użytkownikowi. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także