Pielęgnacja skóry: ręczniki z witaminą E!

Pielęgnacja skóry: ręczniki z witaminą E!

Autor: Anna Sołomiewicz
28 lip 2017 13:37

Żyjemy w ciągłym pędzie - czasem brak nam nawet chwili dla zadbania o własną skórę. Czy nie wspaniale byłoby zatem móc ją odżywić samym dotykiem ręcznika?

Nowa kolekcja Bath & Beauty By Move to owoc współpracy marki Move z ekspertami ds. pielęgnacji skóry, firmą Biotherm. Stworzyli oni innowacyjne połączenie wysokiej jakości tkaniny frote i znanej ze swoich odżywczych właściwości witaminy E. Dzięki specjalnej strukturze skóra uzyskuje łagodny peeling, stymulujący masaż i odżywczą pielęgnację przy jednym użyciu. 

Witamina E w tkaninie

Witamina E jest wprowadzana bezpośrednio jako składnik aktywny do włókna przędzy. Tworzy jedwabną, lśniącą i miękką tkaninę, która zachowuje witaminę E wewnątrz. Ten cenny preparat do pielęgnacji skóry jest zachowany w wielu cyklach mycia i stopniowo uwalnia się do skóry i włosów. Tajemnica tego niezwykłego łącznika leży w certyfikowanym rozwiązaniu komórkowym - włóknie Skin Care.

Szybki peeling

W górnej połowie ręczniki Bath & Beauty By Move mają specjalną strukturę, która delikatnie pobudza krążenie krwi i limfy dzięki efektom peelingu i masażu - podczas gdy tylko się osuszasz. Miękka powłoka dolnej części odżywia i pielęgnuje skórę witaminą E. Na rękawicach do kąpieli Bath & Beauty stosuje się różne materiały, jeden na przedzie, a drugi na tylnej stronie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także