PARTNER PORTALU
Porządek w domu: poznaj trendy na 2018 rok

Porządek w domu: poznaj trendy na 2018 rok

Autor: Redakcja Łazienka.pl
26 sty 2018 16:01

Wraz z początkiem roku dużo mówi się o trendach. A te nie muszą być wyłącznie aranżacyjne. Poznajcie dominujące trendy w pielęgnacji i porządkach domu na 2018 rok!

Zmieniające się trendy dotyczą nie tylko mody czy designu. Odnoszą się także do naszych codziennych czynności, takich jak…sprzątanie. W tym sezonie w pielęgnacji domu stawiamy przede wszystkim na ekologię. Istotną rolę odegrają także nowinki technologiczne, które wyręczą nas w obowiązkach domowych i pozwolą wygospodarować więcej czasu dla siebie i najbliższych. Poznajmy trendy na rok 2018.

Ekologia

Silnym trendem, za którym zdecydowanie warto podążyć, jest dbałość o środowisko. W tym sezonie chemiczne środki czystości zamieniamy na naturalne. Ekologiczne detergenty nie zawierają rakotwórczych substancji, są przyjazne dla skóry i nieszkodliwe dla małych dzieci. Co więcej, naturalne składniki nie świadczą o niższej skuteczności – są tak samo efektywne jak te wytwarzane w laboratoriach. Skoro nasze środki czystości mają pochodzić z natury, warto, żeby urządzenia do sprzątania także pozostały w zgodzie z ekologią. Powinniśmy wybierać sprzęty, które oszczędzają energię i są wykonane z biodegradowalnych materiałów.

Firma Electrolux od lat dba o środowisko i produkuje urządzenia w oparciu o zasady ekologii. Dowodem tego jest linia produktów GREEN, które zostały wytworzone z przetworzonego plastiku. Do tej linii należy m.in. odkurzacz UltraSilencer™ Zen Green, który jest całkowicie przyjazny dla środowiska. W 55% został wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. Ponadto oszczędza energię, zapewniając przy tym doskonałe efekty odkurzania. Sprzątanie przyjazne dla środowiska to obowiązkowy element nowoczesnej pielęgnacji domu.

Cisza

W nowoczesnej pielęgnacji domu powinniśmy pamiętać nie tylko o zachowaniu czystości, ale także o własnej strefie komfortu. W natłoku codziennych obowiązków niezwykle ważne jest poszukiwanie harmonii, spokoju i odpoczynku. Okazuje się, że ich najlepszą gwarancją jest cisza. Warto wybierać sprzęty domowe, które nas jej nie pozbawią. UltraSilencer™ Zen pozwoli nam czerpać korzyści płynące z przebywania w ciszy nawet przy wykonywaniu obowiązków domowych. System Silent Zen™ opiera się na innowacyjnej technologii izolacji silnika, która zapewnia niespotykanie cichą pracę.

Bardzo ważny jest również aerodynamiczny i gładki profil wewnętrzny ssawki Silent Zen™, dzięki któremu obniżony został poziom natężenia dźwięków, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałych rezultatów sprzątania. Odkurzacz UltraSilencer™ Zen działa przy minimalnej głośności zaledwie 58 dB, a więc przy natężeniu zbliżonym do poziomu rozmowy. Dzięki niemal bezgłośnej pracy i doskonałej mocy ssania można wysprzątać dom, nie przeszkadzając sobie ani domownikom.

Technologia

Rok 2018 upłynie pod znakiem innowacji technologicznych. Na popularności coraz bardziej zyskują urządzenia, które mogą wyręczyć nas w obowiązkach domowych. Współczesne sprzęty AGD pozwalają nam zapomnieć o odkurzaniu czy myciu podłogi – roboty sprzątające zrobią to za nas! Dzięki temu, zamiast myśleć o zaległych obowiązkach, będziemy mogli odpocząć i znaleźć czas dla siebie.

Robot sprzątający PUREi9 dzięki technologii 3DVision może przeanalizować układ pomieszczenia i stworzyć cyfrową mapę, która pozwoli ominąć delikatne przeszkody. Trójkątny kształt odkurzacza umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. W ten sposób możemy być spokojni o dokładność sprzątania. Ponadto przydatną funkcją jest sterowanie urządzeniem z poziomu aplikacji mobilnej. Dzięki temu, możemy uruchomić program odkurzania nawet będąc poza domem. Innowacyjne urządzenia AGD, wykonując za nas obowiązki domowe, daje nam szansę na codzienne chwile relaksu w naszych czterech kątach.

 


Nowoczesna pielęgnacja domu opiera się przede wszystkim na innowacyjnej technologii i dbałości o środowisko. Urządzenia marki Electrolux posiadają obie te cechy i stanowią doskonałe wyposażenie współczesnego domu.

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także