PARTNER PORTALU
Pralka w łazience – 12 projektów zabudowy

Pralka w łazience – 12 projektów zabudowy

Autor: Anna Usakiewicz
22 sty 2016 09:08

Typowa łazienka w polskim domu pełni także rolę pralni. Jak zatem ustawić i zabudować pralkę, aby wygodnie z niej korzystać?

Nawet w najmniejszej łazience można zmieścić pralkę i zabudować ją estetycznie. Wystarczy dobry projekt. Jeżeli miejsca jest wystarczająco dużo - w głębi pomieszczenia, we wnęce, czy pod blatem umywalkowym - pralkę możemy zabudować i przesłonić frontem otwieranym na czas prania. Wówczas, gdy pralka nie jest używana pozostaje niewidoczna. 

Jeżeli miejsca jest naprawdę mało, pralkę można ustawić w narożniku pomieszczenia i obudować z góry i z boku. A obudowę wykonaną np. z płyty gipsowo-kartonowej, wykończyć płytkami ceramicznymi, które zostały użyte do wykonania okładzin. Wówczas zabudowa pralki będzie świetnie korespondować z aranżacją wnętrza.

Polscy architekci wykorzystują ciekawe i sprawdzone sposoby na umieszczenie i zabudowę pralki w łazience. W naszej galerii prezentujemy 12 projektów łazienek z pralnią. Wszystkie, to projekty z polskich domów, zrealizowane z pomocą architekta. Warto więc korzystać z gotowych rozwiązań - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także