×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Proste i szybkie prasowanie z funkcjonalną deską

Proste i szybkie prasowanie z funkcjonalną deską

Autor: Redakcja Łazienka.pl
29 sie 2019 11:19

Niewielu z nas może szczerze powiedzieć, że lubi prasowanie. Jeżeli jednak wyposażymy się w funkcjonalną deskę ta nieprzyjemna czynność może stać się szybsza i prostsza.

Czy prasowanie dużego prania może być proste i szybkie? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że postawisz na funkcjonalną deskę Perfect 2in1 Plus marki Vileda. Ten model jest wyposażony w specjalną szynę na pranie XXL. Dzięki temu, deska jest idealna do prasowania koszul i prania dużych gabarytów, jak prześcieradła, pościel, zasłony czy obrusy.

Deska ma specjalną wbudowaną szynę, która świetnie sprawdza się przy praniu XXL. To udogodnienie sprawia, że prasowanie dużych i długich rzeczy jest wygodniejsze, ponieważ nie dotykają one podłogi podczas wykonywania tej czynności. Powierzchnia blatu wynosi 122x44 cm, a jego konstrukcja jest zbudowana z metalowej siatki, odpornej na korozję. Stelaż blatu jest regulowany i można go podwyższyć do wysokości 96 cm.

Prasowanie koszul wymaga wprawy i…dobrej deski. Jeśli uwielbiasz, pięknie wyprasowane tkaniny, wypróbuj właśnie ten model Viledy. Deska posiada ruchomą podstawkę pod żelazko, którą można odsunąć i wykorzystać krawędź blatu do założenia ubrania. Wystarczy, że na deskę w całości nałożysz koszulę, a nie trzeba będzie jej przesuwać, aby wyprasować górne partie. Taka możliwość bardzo ułatwia prasowanie koszul i t -shirtów. Dodatkowo kształt blatu deski sprawia, że prasowanie koszul jest jeszcze bardziej komfortowe.

Dodatkowym atutem deski jest duża podstawka przeznaczona do odkładania żelazka lub generatora pary. Jej wymiary to 40x27 cm. Model został także wyposażony we wtyczkę elektryczną oraz antenkę podtrzymująca kabel.

 

Komentarze

Zaloguj się