Przedświąteczne porządki: umil je sobie ściereczkami z wiosennym motywem

Przedświąteczne porządki: umil je sobie ściereczkami z wiosennym motywem

Autor: Redakcja Łazienka.pl
28 marz 2018 11:01

Mało kto lubi sprzątać, wszyscy jednak muszą to robić. Zwłaszcza w okresie przedświątecznym, kiedy ogarnia nas szał domowych porządków. Przykre chwile możemy umilić sobie praktycznymi ściereczki z kolorowym motywem.

Ściereczki Microfibre Colors marki Vileda dostępne są teraz z barwnym motywem motyli, kwiatków i kółek. Wiosenny design z pewnością zachęci do codziennych porządków, a ściereczki staną się kolorystycznym akcentem we wnętrzu. Ich różne wzory pozwalają na przyporządkowanie wybranej ściereczki do sprzątania danej powierzchni lub pomieszczenia.

Dzięki mikroaktywnym włóknom ściereczki z mikrofibry usuwają nawet uporczywe zabrudzenia z każdej powierzchni. I to bez konieczności stosowania detergentów. Są niezastąpione podczas codziennych obowiązków i można ich używać na sucho i na mokro. A ponadto idealne sprawdzą się do polerowania gładkich powierzchni, jak szyby czy lustra. Wykonane z grubej, chłonnej mikrofibry, nie tracą swoich właściwości nawet podczas częstego prania w pralce. Ściereczki mają gęsto obszyte brzegi, co dodatkowo zwiększa ich trwałość.

W jednym opakowaniu znajdują się trzy wzory ściereczek: w kwiaty, w motyle oraz w kółka.

Wymiary: 30 cm x 30 cm

Cena: ok. 12,99 zł

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także