PARTNER PORTALU
Ściana w łazience: Polacy wybierają fototapetę!

Ściana w łazience: Polacy wybierają fototapetę!

Autor: Anna Sołomiewicz
15 lis 2016 15:25

Fototapeta na ścianie w łazience to świetny pomysł na urozmaicenie aranżacji wnętrza. Zobaczcie, jak zrobili to inni.

Płytki ceramiczne, cegła, beton architektoniczna, tynk dekoracyjny - sposobów na wykończenie ściany w łazience jest ogrom, a od ich różnorodności może rozboleć głowa. Jednym z bardziej atrakcyjnych, bo niedrogich, a pozwalających na dużą dowolność aranżacyjną jest fototapeta. 

Fototapeta na ścianie daje nam praktycznie nieograniczone pole do popisów - możemy zdecydować się wprowadzić za jej pomocą abstrakcyjny, nowoczesny wzór lub żywe kolory; możemy również dodać aranżacji łazienki elegancji za sprawą artystycznego zdjęcia w kolorach sepii. Fototapeta w łazience to także świetny sposób na powiększenie wnętrza - w tej roli najlepiej sprawdzą się fotografie z szeroką panoramą lub daleko idącą perspektywą. 

Wybierając fototapetę na ścianę w łazience pamiętajmy, że powinna być ona odpowiednio zabezpieczona przed wilgocią. Możemy kupić gotowy, zalaminowany produkt lub przesłonić ją szkłem, co jest popularnym rozwiązaniem i ułatwia utrzymanie takiej ściany w czystości. 

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia łazienek z polskich domów, w których dekoracją wnętrza jest właśnie fototapeta na ścianie. Jak Wam się podobają?

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także