×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Strefa umywalki: pomysły z polskich domów

Strefa umywalki: pomysły z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
25 lut 2019 10:10

Jak urządzić strefę umywalki, aby godnie pełniła rolę wizytówki łazienki? Zobaczcie świetne pomysły z polskich domów!

Jeżeli jakieś miejsce w łazience może być traktowane jak jej wizytówka, z pewnością będzie to strefa umywalki. Często znajduje się naprzeciwko wejścia do pomieszczenia, a przy tym jest prawdopodobnie najbardziej eksploatowaną strefą ze wszystkich łazienkowych funkcji. Tutaj wykonujemy poranną i wieczorną toaletę, robimy makijaż, golimy zarost, myjemy ręce... Tutaj też odświeżają się odwiedzający nas goście. Dlatego też warto poświęcić odrobinę więcej czasu jej urządzeniu. 

Od wyglądu strefy umywalki zależy bowiem w dużym stopniu wygląd całej naszej łazienki. Wystarczy typowe lustro wklejone między płytki zamienić na lustro oprawione w elegancką, zdobioną ramę, a nadamy łazience klasyczną manierę. Kompozytowa umywalka zlicowana z blatem wprowadzi do wnętrza minimalistyczny sznyt. Z kolei konsola umywalkowa na metalowych nóżkach nada pomieszczeniu industrialny charakter. 

W naszej galerii pokazujemy ciekawe pomysły na urządzenie strefy umywalki. Zobaczcie, jak zrobili to inni! Być może znajdziecie wśród prezentowanych przez nas projektów, inspirację do urządzenia własnej łazienki!

Zobacz także >> Design w łazience: niezwykłe modele umywalek

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także