PARTNER PORTALU
Strefa umywalki: tak urządzisz ją w kolorze (pakiet pomysłów)

Strefa umywalki: tak urządzisz ją w kolorze (pakiet pomysłów)

Autor: Anna Sołomiewicz
24 sty 2018 15:44

Żywe, intensywne barwy to bezapelacyjny hit aranżacyjny tego roku. Prezentujemy kilka propozycji, które pozwolą urządzić kolorową strefę umywalki.

Odważne, mocne, intensywne - takie są kolory we wnętrzach w tym roku. Kontynuując zapoczątkowaną przez zeszłoroczną modę na soczystą zieleń Greenery tendencję do wprowadzania do wnętrz zdecydowanych barw, instytut Pantone okrzyknął kolorem roku ekstrawagancki Ultra Violet. Jednak nie tylko fiolet będzie królował w naszych łazienkach.

Dzięki temu, że mocne kolory są coraz częściej preferowane przez trendsetterów, więcej osób decyduje się na wprowadzenie różnych żywych kolorów do swoich, do tej pory raczej zachowawczych łazienek. Jeżeli należycie do grona osób, które nie boją się intensywnych kolorów w łazienkach - prezentowana przez nas selekcja z pewnością przypadnie Wam do gustu! 

Dzisiaj bowiem prezentujemy produkty, które pozwolą urządzić kolorową strefę umywalki w łazience. Strefa umywalki to swoista wizytówka łazienki, a ożywienie jej obecnością barwnych akcentów sprawi, że całe pomieszczenie zyska nowy, energetyzujący charakter. 

Zobacz także >> Zieleń w łazience: gotowy projekt w stylu prowansalskim

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także