PARTNER PORTALU
Szara łazienka: 20 różnych projektów z polskich domów

Szara łazienka: 20 różnych projektów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
01 gru 2017 08:06

Niezależnie od tego jaki kolor jest obecnie na topie, szarość nigdy nie wychodzi z mody. Potwierdzają to polskie łazienki!

Kolorami roku ostatnio były soczysta zieleń, pastelowe odcienie błękitu i różu, a jeszcze wcześniej czerwonkawy kolor marsala. Tak dyktowały ogólnoświatowe trendy, jednak żaden z tych kolorów nie cieszy się taką popularnością jak dobra, poczciwa szarość, po którą od lat sięgamy urządzając łazienki. 

Szarość to kolor wręcz idealny do aranżacji wnętrz. Jest nie tylko ponadczasowy, ale i neutralny, co pozwala zestawić go z wieloma innymi kolorami (np. wspomnianymi barwami roku), dla których będzie stanowił eleganckie tło. Dzięki temu, możemy mieć uniwersalną łazienkę, którą co sezon ożywimy jakimś kolorowym dodatkiem. 

Co więcej, spokojna szarość to barwa sprzyjająca relaksowi. Ma to ogromne znaczenie właśnie w łazienkach, od których oczekujemy spokoju, ciszy i chwili odpoczynku w kąpieli po ciężkim dniu. 

Szara łazienka to jednak nie tylko tło pod dodatki czy domowy azyl. Sama w sobie również może być bardzo na czasie. Szary kolor mają przecież modne płytki imitujące beton, które pozwolą urządzić wnętrze w stylu loft! Szarości, brązy i beże to także kolory dominujące na międzynarodowych targach płytek! Jak zatem widać, również szarość jest obecnie trendy! 

W naszej galerii pokazujemy dużo, bo aż 20, różnych szarych łazienek z polskich domów. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także