PARTNER PORTALU
Szara łazienka: 20 zdjęć z polskich domów

Szara łazienka: 20 zdjęć z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
01 cze 2018 11:31

Zastanawiając się w jakim kolorze urządzić naszą łazienkę, postawmy na szarość. Zobaczcie z jakim efektem zrobili to inni!

Pomimo rosnącej mody na mocny kolor we wnętrzach, kiedy przychodzi do urządzania łazienek, Polacy wciąż najchętniej sięgają po stonowane, neutralne barwy, takie jak szarość. Sprawdzona barwa daje bowiem poczucie bezpieczeństwa - wiemy mniej więcej jak wyglądać będzie nasze wnętrze.

Szara łazienka to jednak nie tylko wybór bezpieczny, ale również praktyczny. Także wówczas, kiedy mamy ochotę zaszaleć z mocniejszymi kolorami, zmieniając je wraz z sezonową modą. Szarość stanowi idealne tło pod inne barwy - świetnie prezentuje się z zielenią, kolorem miętowym, czerwienią, fioletem... Można właściwie wymieniać w nieskończoność! Dzięki temu szara łazienka jest zarówno ponadczasowym wyborem, jak i dobrą opcją dla wszystkich podążających za wnętrzarskimi i kolorystycznymi trendami. 

Szara łazienka to także miejsce idealna do wypoczynku, gdyż szary kolor ma właściwości wyciszające i relaksujące. Kąpiel wśród stonowanych szarości szybko pozwoli nam wypocząć po ciężkim dniu. 

Pomimo tego, że szarość to jeden z neutralnych i stonowanych kolorów, szara łazienka nie musi być nudna! W naszej galerii pokazujemy 20 zdjęć szarych łazienek z polskich domów. A każda z nich inna!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także