PARTNER PORTALU
Szara łazienka: 20 zdjęć z polskich domów

Szara łazienka: 20 zdjęć z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
10 cze 2019 10:25

Szary kolor to wciąż jedna z najchętniej wybieranych barw przy urządzaniu łazienki. Zobaczcie szare łazienki z polskich domów.

Niezależnie od obowiązującego koloru roku, ponadczasowe barwy takie jak szarość stale są na topie. Szary na dobre zadomowił się już w naszych wnętrzach. Z chęcią wybieramy szarość urządzając różne pomieszczenia, w tym łazienkę, bo kolor ten jest bardzo praktyczny.

Jest przede wszystkim ponadczasowy, co ma ogromne znaczenie w przypadku pomieszczeń, których nie możemy remontować co sezon. Szarość jest również bardzo uniwersalna i świetnie komponuje się z innymi kolorami, co czyni z niej także świetny kolor bazowy - będzie idealnym tłem dla różnokolorowych dodatków (a te z kolei możemy już zmieniać co sezon, odświeżając aranżację naszej łazienki).

Wreszcie, szarość to także kolor, który wprowadza do pomieszczenia spokój, sprzyja relaksowi i odprężeniu. A przecież tych funkcji coraz częściej oczekujemy od naszych łazienek, które przestały być już wyłącznie pomieszczeniami sanitarnymi, a stały się domową oazą relaksu. 

W naszej galerii prezentujemy bogatą selekcję zdjęć szarych łazienek z polskich domów. Jak Wam się podobają takie wnętrza?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także