PARTNER PORTALU
Szara łazienka ocieplona drewnem: 14 zdjęć z polskich domów

Szara łazienka ocieplona drewnem: 14 zdjęć z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
08 sie 2019 10:25

Połączenie szarości i motywów drewna to elegancki i ponadczasowy sposób na aranżację łazienki. Zobacz jak zrobili to inni.

Szary to jeden z najchętniej wybieranych kolorów do aranżacji wnętrz. Z kolei drewno to jeden z najpopularniejszych materiałów, od pokoleń towarzyszący nam w przestrzeniach życiowych.

Wybierając kompozycję szarości i kolorów drewna jako motyw główny w aranżacji łazienki zyskamy wnętrze nie tylko ponadczasowe, ale i sprzyjające relaksowi. Rysunek i kolor drewna pozwoli zbudować we wnętrzu przytulną atmosferę, a szarość pozwoli się wyciszyć podczas rytuałów kąpielowych. 

Szara łazienka ocieplona drewnem posłuży również jako doskonałe tło dla urozmaicania jej aranżacji co sezon za pomocą nowych dodatków. Zarówno szarość jak i drewno świetnie się bowiem komponują z różnymi kolorami i pasują do różnych stylistyk: od loftowej po klasyczną. 

Tradycyjnie już zapraszamy do naszej galerii, w której możecie obejrzeć zdjęcia łazienek z polskich domów. Tym razem dominują w nich szarość i kolor drewna. Jak Wam się podoba taka kompozycja?

Zobacz także >> Strefa bez tłoku, czyli sprytne rozwiązania do rodzinnej łazienki

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także