PARTNER PORTALU
Szara łazienka ocieplona drewnem: aranżacje z polskich domów

Szara łazienka ocieplona drewnem: aranżacje z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
10 maj 2018 08:21

Szary to wciąż jeden z ulubionych kolorów Polaków urządzających łazienki. Zobaczcie jak ocieplić go wizualnie elementami w kolorze drewna.

Pomimo mody na żywe, intensywne kolory, urządzając łazienkę wciąż najchętniej sięgamy po stonowane barwy. Jednym z najpopularniejszych wyborów do łazienek jest oczywiście szarość. Ciężko dziwić się temu wyborowi, bowiem kolor szary wycisza i relaksuje, a tego właśnie coraz częściej oczekujemy od naszych łazienek. 

Urządzając szarą łazienkę mamy również gwarancję, że nie wyjdzie ona z mody po jednym czy dwóch sezonach. Szarą łazienkę możemy również urozmaicać detalami w innych kolorach - zmieniając je nawet choćby co sezon, aby być na czasie! 

Szary kolor świetnie komponuje się z wieloma innymi barwami, ale szczególnie pięknie wygląda w towarzystwie elementów w kolorze i o rysunku drewna. Wprowadzając do szarej łazienki meble, podłogę bądź inne detale o fakturze i barwie drewna, ocieplimy wizualnie wnętrze i zyskamy harmonijną, przyjemną dla oka aranżację łazienki.

Zobacz również >> 20 kolekcji szarych płytek

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także