Szybkie sprzątanie po imprezie: postaw na uniwersalne ściereczki

Szybkie sprzątanie po imprezie: postaw na uniwersalne ściereczki

Autor: Redakcja Łazienka.pl
18 sty 2018 11:41

Zima to czas imprez karnawałowych, ale po każdej domówce niestety trzeba posprzątać. Szybko uprzątnąć najważniejsze miejsca w łazience pomogą pięknie pachnące ściereczki uniwersalne.

Wycieranie kurzu, polerowanie mebli, czy usuwanie zabrudzeń z glazury, terakoty lub innych powierzchni, to czynności, które każdy z nas wykonuje w swoim domu prawie każdego dnia, a już zwłaszcza po karnawałowej imprezie.

By zrobić to szybko, prosto, a przede wszystkim skutecznie warto sięgnąć po nowe ściereczki uniwersalne Presto Cynamon & Pomarańcza. Co więcej nowoczesne ściereczki z naturalnymi olejkami eterycznymi sprawią, że w naszym domu jeszcze długo po sprzątaniu będzie unosić się cudowny zapach.

Ściereczki w formule 2w1 przeznaczone są do czyszczenia wszystkich powierzchni gładkich: mebli i powierzchni laminowanych, terakoty, paneli podłogowych, ceramiki, glazury i tworzyw sztucznych. Ściereczki w kilka sekund usuwają kurz i inne zabrudzenia dzięki zawartości specjalnie dobranych aktywnych środków czyszczących. To gwarancja kompleksowej pielęgnacji, ochrony oraz czystości. Są również delikatne dla skóry dłoni, dlatego bez obaw można sięgać po nie podczas codziennych porządków. Dostępne są w wygodnym, poręcznym opakowaniu. W każdym znajduje się aż 72 sztuki, które wystarczą na długi czas!

Dzięki zawartości naturalnych olejków eterycznych, zimowo-korzenny zapach otula wnętrza, wprowadzając ciepły, relaksujący klimat. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także