×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Tak praktycznie wysuszysz pranie (postaw na funkcjonalną suszarkę)

Tak praktycznie wysuszysz pranie (postaw na funkcjonalną suszarkę)

Autor: Redakcja Łazienka.pl
14 paź 2019 15:43

Praktyczna suszarka na pranie przyda się w każdym domu! Warto postawić na szeroki, składany model wyposażony w dodatkowe akcesoria.

Podczas projektowania suszarki Magnum dla konstruktorów Viledy, najważniejsze były codzienne potrzeby użytkowników. Dlatego też duży nacisk położyli na funkcjonalność i komfort użytkowania. Suszarka jest na tyle szeroka – ma aż 211 cm, że bez problemu rozwiesisz na niej obrusy i mniejszych rozmiarów pościel, bez konieczności składania.

Podwyższony stelaż (128 cm) i wysoko położone skrzydła umożliwiają suszenie długich rzeczy, jak sukienki czy spodnie. Wykonany ze stali i aluminium stelaż jest bardzo stabilny, a specjalne połączenia na nogach zapobiegają przypadkowemu złożeniu się suszarki. Z kolei szerokie aluminiowe linki przyspieszają suszenie i zapobiegają zagnieceniom, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo czasu na prasowaniu.

Dodatkowy wieszak na małe części garderoby jest bardzo praktyczny, możesz na nim zawiesić skarpetki, drobną bieliznę lub po prostu coś niewielkich gabarytów. Magnum to naprawdę wygodny model, dzięki wbudowanym kółkom bez wysiłku przesuniesz suszarkę w dogodne miejsce, nawet jeśli jest załadowana mokrym praniem. Blokada skrzydeł sprawia, że Magnum jest bardzo łatwa w przechowywaniu.

Wymiary:

Powierzchnia suszenia: 24m
Wymiary po rozłożeniu: 211 x 57 x 128cm
Wymiary po złożeniu: 57 x 12 x 120cm
Wykonana w oparciu o stal powlekaną

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także