PARTNER PORTALU
Toaleta dla gości: 10 pomysłów z polskich domów

Toaleta dla gości: 10 pomysłów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
29 sty 2018 08:51

Toaleta gościnna coraz częściej jest traktowana jako wizytówka naszego domu. Zobaczcie jak można ją urządzić, aby nasi goście byli pod wrażeniem!

Wizytówką domu często określane są jego elewacje, drzwi, strefa dzienna, a także... toaleta gościnna. To bowiem to miejsce odwiedzają niemal wszyscy goście, którzy zabawią u nas dłużej. Aby toaleta dla gości robiła na nich duże wrażenie, a oni sami czuli się w niej komfortowo, warto urządzić ją w sposób estetyczny.

Mimo, że to zazwyczaj niewielkie miejsce, to właśnie w toalecie gościnnej możemy sobie pozwolić na ekstrawaganckie rozwiązania, jak wolno stojąca podłogowa umywalka czy podłogowa bateria. Nie potrzebujemy bowiem dużo miejsca na przechowywanie - wystarczy niewielka szafka na najbardziej niezbędne drobiazgi, takie jak podręczny zapas papieru toaletowego czy małe ręczniki. 

W toalecie gościnnej warto zadbać o dekorację ścian. Na gościach z pewnością wrażenie zrobi elegancka tapeta lub fototapeta, które mają tę dodatkową zaletę, że optycznie powiększą nasze wnętrze. Optycznie toaletę powiększy również duże lustro. Jego obecność zostanie doceniona także przez gości, którzy będą mogli zobaczyć swój strój w pełnej krasie. Lustro powinno być oczywiście dobrze oświetlone, gdyż część gości z pewnością zechce poprawić makijaż. 

Urządzając toaletę gościnną nie zapomnijmy o do odłożenia torebki, powieszenia marynarki. Nie każmy naszym gościom kłaść swoich rzeczy na podłodze! Warto pamiętać o zainstalowaniu wieszaka na ścianie bądź drzwiach i przygotowaniu podręcznej półki, np. z zabudowy g-k, obłożonej estetycznie płytkami.

Zobacz także >> Toaleta dla gości: tak urządzisz efektowną strefę umywalki

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także