PARTNER PORTALU
Toaleta dla gości: super pomysły na jej aranżację!

Toaleta dla gości: super pomysły na jej aranżację!

Autor: Anna Sołomiewicz
02 gru 2016 10:03

Toaleta dla gości to taka sama wizytówka domu, jak salon czy otwarta kuchnia. Zobaczcie, jak pomysłowo ją urządzić!

W jednorodzinnych domach oraz większych apartamentach toaleta dla gości jest jednym z podstawowych pomieszczeń. Podobnie do salonu czy otwartej kuchni staje się wizytówką naszego mieszkania. Jak ją urządzić, aby zachwycała naszych gości estetyką, będąc jednocześnie wygodną w użytkowaniu?

W łazience dla gości powinny się znaleźć obowiązkowo dwa elementy wyposażenia: umywalka oraz toaleta. Bardzo pojemna zabudowa meblowa nie będzie konieczna, ale warto zatroszczyć się o wygodny blat lub półkę, która umożliwi postawienie na niej torebki lub wieszak na drzwiach, na którym goście będą mogli zawiesić garderobę. Przyda się również duże lustro - i to nie tylko paniom poprawiającym makijaż czy fryzurę. Na jego obecności zyska całe pomieszczenie, które wyda się większe, co ma spore znaczenie w przypadku toalet, które są zazwyczaj dosyć małe i wąskie. 

Wolną ścianę w toalecie możemy wykorzystać jako powierzchnię dekoracyjną wnętrza. Kolorowa fototapeta - podobnie jak lustro - pomoże powiększyć optycznie wnętrze, a przy tym będzie urozmaiceniem aranżacji. W toalecie dla gości dekoracyjna może być również umywalka - z racji tego, że nie potrzebujemy tak wiele miejsca na zabudowę meblową, możemy zrezygnować z szafki podumywalkowej na rzecz eleganckiej i imponującej wolno stojącej umywalki. 

Jesteście ciekawi jak toalety dla gości urządzają inni? W naszej galerii wyselekcjonowaliśmy dla Was kilka pięknych przykładów. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także