PARTNER PORTALU
Toaletki w różnych stylach - efektowne, praktyczne, eleganckie. 12 projektów

Toaletki w różnych stylach - efektowne, praktyczne, eleganckie. 12 projektów

Autor: Anna Usakiewicz
30 maj 2014 09:10

Toaletka to najlepsza przyjaciółka każdej kobiety. Możemy ustawić ją w łazience lub w sypialni sąsiadującej z łazienką. Warto skompletować ją z meblem do siedzenie można i dbać o urodę jak prawdziwa dama.

Toaletka, konsola, obszerny blat umywalkowy – oto kilka sposobów na to, jak stworzyć w łazience wygodne stanowisko dla codziennej toalety i wykonania makijażu. Ważne, aby było miejsce na blacie, mebel do siedzenia – fotel, krzesło albo puf - no i oczywiście lustro. Wówczas przy toaletce można wygodnie i komfortowo wykonać wszystkie czynności związane z dbałością o urodę. A więc wykonać i zmyć makijaż, uczesać włosy, włożyć biżuterię, a na koniec dnia schować w wygodnych przegródkach, jakie oferuje zwykle toaletka albo odłożyć na blacie lub zawiesić na specjalnym stojaczku. Klasyczna toaletka oferuje miejsce na blacie, schowki na biżuterię i kosmetyki oraz lustro, które stanowi integralny element toaletki. Modele bez luster możemy zestawić ze zwierciadłem zawieszonym na ścianie nad toaletką i wybrać dekoracyjną ramę.
Innym rozwiązaniem będą konsole podumywalkowe. Ich rzeźbione albo stylowo wygięte nóżki akcentują styl glamour, a miejsce na blacie obok umywalki lub na jej szerokim rancie możemy wykorzystać do ustawienie kosmetyków. Rolę toaletki będzie z powodzeniem pełnił blat podumywalkowy. Miejsce obok ustawionej na nim efektownej misy umywalki możemy wykorzystać na odłożenie osobistych drobiazgów i wyeksponowanie kosmetyków.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także