×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Trudne wyzwanie dla architekta: zaprojektowanie domu dla siebie

Trudne wyzwanie dla architekta: zaprojektowanie domu dla siebie

Autor: Redakcja Łazienka.pl
11 paź 2019 14:22

O budowie własnego domu, jak również wnętrzach projektowanych w Polsce i za granicą opowiada arch. Anna Maria Sokołowska, właścicielka pracowni Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz, jeden z gości specjalnych Studia Dobrych Rozwiązań.

Realizując swoje marzenie o budowie domu, po 11 latach wróciła do projektowania brył. Specjalizuje się jednak w aranżacji wnętrz, które projektuje zarówno dla inwestorów w Polsce, jak też za granicą. Architektka Anna Maria Sokołowska opowiada o swojej pracy. 

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Uczestnicy każdego spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania we wnętrzach. Studio Dobrych Rozwiązań to okazja by poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania.

Zapraszamy na kolejne spotkania Studia Dobrych Rozwiązań 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także