PARTNER PORTALU
Urządzamy wizytówkę łazienki: 15 pomysłów na strefę umywalki

Urządzamy wizytówkę łazienki: 15 pomysłów na strefę umywalki

Autor: Anna Sołomiewicz
19 cze 2019 09:30

Strefa umywalki to wizytówka łazienki. Zobaczcie, jak urządzają ją inni!

Żadne inne miejsce w łazience nie jest tak bardzo w centrum uwagi jak strefa umywalki. Tutaj odbywamy codzienną poranną i wieczorną toaletę, robimy makijaż, golimy zarost. Tutaj również odświeżają się nasi goście. Strefa umywalki jest jednocześnie najbardziej widocznym elementem wnętrza, co sprawia, że staje się jego wizytówką.

Sposób, w jaki urządzimy tę przestrzeń będzie miał ogromne znaczenie dla charakteru całego pomieszczenia. Na charakter strefy umywalki wpływ ma wiele jej elementów - szafka podumywalkowa, umywalka, bateria umywalkowa, lustro, a wreszcie również oświetlenie. 

Strefa umywalki z lustrem oprawionym w solidną, zdobną ramę doda łazience eleganckiego szyku i klasycznej maniery; podwieszane meble i minimalistyczna umywalka nadadzą wystrojowi nowoczesny charakter. Z kolei konsola wsparta na metalowych, pomalowanych na czarno nóżkach zestawiona z czarną armaturą nadadzą łazience loftowy charakter. 

Wyselekcjonowaliśmy dla Was zdjęcia z polskich łazienek, pokazując jak różnie strefę umywalki urządzają inni. Zachęcamy do czerpania inspiracji!

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także