Wanna z hydromasażem – nowy system z obrotowymi dyszami

Wanna z hydromasażem – nowy system z obrotowymi dyszami

Autor: Małgorzata Nietupska
18 cze 2016 12:00

Wraz z nową wersją hydromasażu Combi-L, Duravit stworzył jeszcze bardziej intensywne wrażenie masażu w wannie z hydromasażem, które jest zarówno stymulujące, jak i relaksujące.

Ból mięśni pleców lub innych partii ciała - każdy z nas doskonale zna ten problem. Ciepło i ciśnienie mogą pomóc zmniejszyć to napięcie ponieważ ukierunkowana stymulacja odpowiednich obszarów ciała umożliwia długotrwały relaks odczuwany podczas cyrkulacji wody.

Nowy system Combi-L wyróżnia się wyjątkowo płaskimi, eleganckimi dyszami, które pasują do każdej konstrukcji wanny. Jest to szczególnie ważne dla stylowych wanien designerskich, takich jak Paiova 5. Dodatkowo, nowa konstrukcja panelu sterowania jest łatwa i wygodna w użyciu.

Sama intensywność masażu jest zapewniona dzięki innowacyjnym dyszom obrotowym. Dzięki ich ciągłemu ruchowi w górę i w dół, są one w stanie objąć prawie cały obszar pleców.

Sześć dysz wodno-powietrznych na bokach wanny wywołuje dobroczynny efekt masażu, podczas, gdy dwie dysze w rejonie stóp stymulują strefy refleksologiczne. Jednocześnie, dwanaście płaskich dysz Durapearl w dnie wanny zapewnia mieszankę wody i powietrza, które otaczają ciało za pomocą delikatnych bąbelków. Niewielkie dysze wodne i sprawdzony efekt powietrzny z ogrzanym powietrzem są opcjami dodatkowymi. Indywidualne obszary dysz mogą być włączone lub wyłączone przyciskiem dzięki indywidualnym strefom sterowania.

Jeśli chodzi o komfort w trakcie kąpieli, najważniejszy jest spokój. Dlatego też nowa generacja pomp jest o trzy decybele cichsza niż wcześniej - co oznacza 20% mniej hałasu. Jednocześnie pompa jest bardziej wydajna i ekologiczna - pompa 800 W jest używana w zamian za pompę 1250 W.


Zdjęcia: Duravit

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także