PARTNER PORTALU
Zadbaj o skórę z nowym zestawem pielęgnującym

Zadbaj o skórę z nowym zestawem pielęgnującym

Autor: Redakcja Łazienka.pl
02 maj 2019 10:44

Skóra to nasz największy organ, który zajmuje powierzchnię około 2 metrów kwadratowych. Prawidłowy nawyk dbania o nią, zarówno na twarzy jak i na ciele jest wiele wart.

Niestety często o nim zapominamy. Traktujemy skórę ciała jak dalekiego krewnego zadbanej i dopieszczonej twarzy. Warto więc sięgnąć po zestaw, który pomoże nam w budowaniu kompleksowego podejścia do pielęgnacji – nowy Braun Beauty Set.

Zestaw został zaprojektowany z myślą o zawsze zajętych kobietach, którym nie starcza czasu i siły na kompleksową pielęgnację. Nie tylko wyręczy je w dbaniu o ciało, ale przyśpieszy cały proces, tak, że nawet w najbardziej zabiegane dni nie zrezygnują z dbania o siebie.

W skład każdego zestawu wchodzą depilator mechaniczny i urządzenie do depilacji
i oczyszczania twarzy.

Wodoodporny depilator Braun Silk-épil Wet&Dry delikatnie usuwa włoski wielkości ziarenka piasku, 4 razy krótsze niż te, z którymi radzi sobie wosk. Depilatory zostały wyposażone w technologię SensoSmart™, czyli inteligentny czujnik kierujący depilacją, zapewniający odpowiednią siłę nacisku, aby usunąć jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem. W zależności od modelu depilatory posiadają w zestawie kilka wymiennych nasadek, np. szczoteczkę do delikatnego peelingu, głowicę golącą, nasadkę do trymowania czy nasadkę do witalizacji, która usprawnia krążenie krwi i poprawia wygląd skóry. Braun FaceSpa to urządzenie 2w1 do depilacji i oczyszczania twarzy. Szczoteczka oczyszcza pory 6 razy skuteczniej niż ręcznie wykonywany zabieg, a nasadka depilująca usuwa włoski dużo szybciej niż pęseta dzięki 200 ruchom depilującym na sekundę.

Dobre nawyki równie istotne

Dobre nawyki dbania zarówno o skórę twarzy jak i ciała sprawiają, że wygląda ona pięknie
i młodo przez długi czas. Wystarczy pamiętać o paru prostych czynnościach.

Złuszczaj – na przykład przy użyciu specjalnie zaprojektowanej szczoteczki do ciała, która jest 4x bardziej skuteczna niż peeling wykonywany ręcznie i uwolni cię od martwych komórek naskórka i wrastających włosów.
Depiluj – przy użyciu pierwszego na świecie inteligentnego depilatora z technologią SensoSmart ™, który przeprowadzi Cię przez proces usuwania włosów, zapewniając użycie odpowiedniego nacisku dla skuteczniejszej depilacji.
Masuj – przy użyciu nasadki do witalizacji, która poprawia krążenie, aby odpowiednio wykończyć zabieg pielęgnacyjny. Stosowana wraz z olejkiem do masażu lub kremem widocznie poprawia wygląd skóry.
Użyj nasadki do golenia – aby, golić najdelikatniejsze i najbardziej wrażliwe okolice.
Oczyszczaj – twarz urządzeniem Braun FaceSpa, które uzupełni Twój kompleksowy zabieg pielęgnacyjny. Delikatna szczoteczka do twarzy usuwa makijaż
i zanieczyszczenia porów. Co ważne, jest 6 razy bardziej skuteczna niż oczyszczenie ręczne.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także