×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Zadbany zarost: postaw na nowoczesną golarkę

Zadbany zarost: postaw na nowoczesną golarkę

Autor: Redakcja Łazienka.pl
30 wrz 2019 13:32

Golenie to dla wielu panów przykra konieczność. Nowoczesne golarki mogą jednak znacznie podnieść komfort tej czynności.

Golarka Braun Series 9 oferuje najbardziej zaawansowaną technologię golenia męskiego zarostu. Została zaprojektowana zgodnie z zasadami dobrego designu, tak aby bezbłędnie golić już za pierwszym pociągnięciem. W nowej, ulepszonej wersji urządzenia wyświetlacz LED został zmieniony w inteligentny pulpit, który zapewnia pełną kontrolę nad golarką, żywotność baterii została wydłużona aż o 20%, a korpus urządzenia nie gromadzi odcisków palców.

Nowa wersja golarki Braun Series 9 wyróżnia się 3 cechami:

- Nowy inteligentny pulpit zapewnia pełną kontrolę nad urządzeniem – wysyła informacje zwrotne do użytkownika po każdym goleniu, pozwalając zachować kontrolę nad golarką. Pomaga także mężczyznom śledzić stan baterii i informuje, kiedy trzeba wyczyścić golarkę lub zmienić głowicę.
- Żywotność baterii litowo-jonowej została wydłużona o 20% w porównaniu z poprzednimi modelami – umożliwiając golenie do 12 razy (przy założeniu, że każde golenie trwa pięć minut) bez ładowania.
- Korpus golarki został pokryty trzema warstwami powłoki tak cienkiej jak ludzki włos, aby zapewnić doskonały wygląd przy codziennym użytkowaniu. Urządzenie nie gromadzi śladów ani odcisków palców.

Golarka Braun Series 9 została wykonana z najwyższą precyzją. Podczas pierwszego pociągnięcia chwyta więcej włosów niż jakakolwiek inna golarka elektryczna klasy premium.

- Pięć zsynchronizowanych elementów tnących w głowicy golarki z łatwością porusza się po konturach twarzy, aby uchwycić każdy rodzaj zarostu. Dwa środkowe trymery podnoszą, kierują i przycinają zarost na twarzy.
- Inteligentna technologia soniczna wytwarza 10 000 mikrowibracji na minutę i pozwala golarce gładko przesuwać się po skórze.
- Wbudowany tylny trymer jest łatwy w użyciu i zapewnia bezproblemowe przycinanie
i modelowanie baków, wąsów i brody.
- Wybrane modele z linii Series 9 są wyposażone w bazę czyszcząco-ładującą, dzięki której urządzenie jest higienicznie czyszczone, ładowane, smarowane i suszone za pomocą jednego przycisku.
- Braun Series 9 nadaje się do golenia zarówno na sucho, jak i na mokro, przy użyciu żelu lub pianki do golenia, co daje mężczyznom najwyższy komfort podczas usuwania zarostu. 

Komentarze

Zaloguj się