×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Brodzik jak płytka podłogowa? Zobaczcie ciekawy pomysł do łazienki

Brodzik jak płytka podłogowa? Zobaczcie ciekawy pomysł do łazienki

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
11 gru 2020 13:05

Brodziki Arda - nowość polskiej marki Excellent - są bardzo niskie, dzięki czemu można traktować je jak "płytkę" i zlicować z pozostałymi płytkami podłogowymi. Zobaczcie jak prezentują się w czterech różnych kolorach!

Brodziki Arda to rozwiązania dla tych, którzy chcą aby ich łazienka miała nowoczesny, minimalistyczny wygląd, a jenocześnie zależy im na rozwiązaniu na lata. Wykonane z kompozytu brodziki organizują strefę prysznica, zabezpieczają posadzkę przed wodą i zapewniają prawidłowy spływ wody do syfonu brodzikowego. Dzięki temu, że są wyjątkowo niskie, można je zlicować z pozostałymi płytkami w łazience bez konieczności wykonania dodatkowego obniżenia poziomu wylewki. Jeśli istnieje potrzeba, aby brodzik był montowany bezpośrednio na posadzce, to jest to również możliwe.

Co więcej, brodziki zostały wyprodukowane w nowej technologii PLM (Poly Lite Minerals), wykonane są z kompozytów mineralnych, a warstwa nośna pokryta jest kompozytem polimerowym EnaCoat. Brodziki można docinać, dopasowując je do przestrzeni w łazience. Dostępne są w czterech nowoczesnych kolorach (biały, cappucino, beton i czarny). Pokrywa maskująca odpływ wykonana może być ze stali nierdzewnej malowanej, dostępna w kolorach brodzików oraz w chromie z połyskiem. 

Wymiary brodzików: 1200x900 mm, 1400x900 mm, 1600x600 mm, 1800x900 mm.

Cena: od 1150 zł (1200x900 mm)

Producent: Excellent

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także