Brodzik z magnetyczną maskownicą

Brodzik z magnetyczną maskownicą

Autor: Redakcja
16 cze 2020 10:30

Brodzik to najważniejszy element strefy prysznica. To od niego zależy bezpieczeństwo i komfort codziennej kąpieli.

Omega Black Stone choć dopiero wchodzi do oferty firmy Schedpol zdążył już podbić serca odbiorców. Wszystko to dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i innowacyjnej, europejskiej technologii Stabilsound Plus®, która sprawia, że konstrukcja brodzika jest niezwykle wytrzymała na nacisk i odporna na uszkodzenia - także w transporcie. Dodatkowym i niezaprzeczalnym jego atutem jest design, na który składa się minimalistyczna konstrukcja, struktura przypominająca kamień i minimalistyczna maskownica, która sprawia, że strefa odpływu wody jest niewidoczna.

Ponadprzeciętna solidność

Sekret niezwykłej wytrzymałości i odporności brodzików Omega Black Stone na uszkodzenia tkwi również w innowacyjnym materiale, który wykorzystano do jego stworzenia. Stonicryl® to wielowarstwowy kompozyt, który powstał na bazie doświadczeń technologów i konstruktorów firmy Schedpol. Dzięki wykorzystaniu warstw składających się z polimerów, mineralnych komponentów oraz mieszkanek PU+ uzyskano materiał wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne i udarowe, a do tego wykazujący się bardzo dobrą izolację akustyczną i termiczną. Co ważne, brodziki Omega Black Stone nie tłuką się i są lżejsze nawet o 60% od brodzików wykonanych z konglomeratu. Wpływa to nie tylko na łatwość montażu, ale także na sposób transportu i magazynowania. Logistyka tego brodzika pozwala zredukować emisję CO2 o około 50%. Produkty nie są dostarczanie na palecie, a zapakowane jedynie jako paczka kurierska, poza tym, z zamontowaniem ich poradzi sobie tylko jedna osoba. Powierzchnia brodzika wykazuje właściwości antypoślizgowe klasy A, a także antybakteryjne AntiBac® i ułatwiające czyszczenie Easy To Clean®. Dzięki temu korzystanie z przestrzeni prysznica jest bezpieczne, a brodzik niezwykle łatwo jest utrzymać w nieskazitelnej czystości.

Innowacyjna maskownica

Design brodzika to ukłon w stronę tych odbiorców, którzy doceniają naturalne akcenty we wnętrzach. Matowa powierzchnia Omega Black Stone przypomina fakturę naturalnego kamienia w odcieniu czerni, co nadaje całości niezwykle elegancki efekt końcowy. Idealnie sprawdzi się w połączeniu z drewnem czy bielą tworząc ciekawy i intrygujący kontrast we wnętrzu. Wyróżnikiem produktu jest innowacyjna maskownica odpływu, także o strukturze kamienia, montowana na magnes, która idealnie komponuje się z powierzchnią brodzika. Dzięki temu odpływ jest niewidoczny, tworząc minimalistyczną i czystą aranżacyjnie strefę prysznica. Brodzik Omega Black Stone dostępny jest w wielu wymiarach i kształtach. Wersje kwadratowe i półokrągłe posiadają odpływ umieszczony w narożniku brodzika, prostokątne natomiast na środku długiego boku. Brodzik można zamontować na posadzce lub wbudować go w podłogę, tworząc jeden poziom w całej łazience.  

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także